ЗДО №3, Зміївський ЗДО №3, Зміїв
Харківська область, Чугуївський район

Порядок подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки булінгу (цькування)

Порядок подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки булінгу (цькування)

1. Усі здобувачі освіти, педагогічні працівники закладу, батьки та інші учасники освітнього процесу повинні обов’язково повідомити директора ЗДО про випадки булінгу (цькування), учасниками або свідками якого вони стали, або підозрюють про його вчинення по відношенню до інших осіб за зовнішніми ознаками, або про які отримали достовірну інформацію від інших осіб.

2. На ім’я директора закладу пишеться заява відповідно до Закону України «Про звернення громадян» (конфіденційність гарантується) про випадок булінгу (цькування).

Зразок заяви

Директору КЗ "Зміївський ЗДО" № 3"
П.І.Б
від кого _____________________
ЗАЯВА
Доводжу до Вашого відома,що останнім часом моя донька (син), ПІБ, постійно зазнає морального та фізичного тиску з боку ……(ПІБ образника). Прошу терміново розібратися в ситуації що склалася.

дата підпис

3. Директор видає наказ про проведення розслідування та створення комісії з розгляду випадку булінгу (цькування), скликає її засідання.

4. До складу такої комісії входять педагогічні працівники (у тому числі психолог), батьки постраждалого та булерів, директор закладу освіти та інші зацікавлені особи.

5. Рішення комісії реєструються в окремому журналі, зберігаються в паперовому вигляді з оригіналами підписів усіх членів комісії.

Логін: *

Пароль: *