ЗДО №3, Зміївський ЗДО №3, Зміїв
Харківська область, Чугуївський район

Наш садок

Директор

Афанасьєва Інна Іванівна

 

 

 

 

 

 

Загальні відомості про заклад

Повна назва

Комунальний заклад «Зміївський заклад дошкільної освіти (ясла-садок)№3»Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області

Скорочена

Зміївський ЗДО№3

Форма власності

Комунальна власність

Тип місцевості

Місто

Поштова адреса

64404, провулок Спортивний ,3 А, місто Зміїв, Чугуївський район, Харківська область

Директор

Афанасьєва Інна Іванівна

Мова навчання

українська

Кількість персоналу

25

Кількість дітей

100

Кількість груп

4

Режим роботи

5 денний робочий тиждень

Телефон

(05747) 3-37-04

E-mail:

dnz_3@i.ua

Історія закладу

Засновано ДНЗ “Зірочка” у 1968 році при військовій частині 03309. У 1994 військова частина переформована на А2354. У 2003році переформовано у казенне підприємство “Зміївський ремонтний енергомеханічний завод” У 2004 році переведено до Зміївської міської ради та переіменовано в Зміївський дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) №3 Зміївської міської ради Зміївського району Харківської області. Рішенням ІІІ сесії VІІІ скликання № 138 – ІІІ- VІІІ від 14.01.2021 Зміїївський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)№3 перейменовано в комунальний заклад «Зміївський заклад дошкільної освіти(ясла-садок)№3»Зміївської міської ради Чугуївського району Харківської області.

 

 

Наші досягнення

Диплом ІІІ ступеня -Афанасьєвій І.І., Немченко І.А., Лисенко С.В. за участь в обласному  фестивалі «Добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» з  роботою  “Діяльність ЗДО щодо впровадження інноваційних підходів в організацію роботи з батьками” .

Диплом ІІІ ступеня Азаренко Н.О. за участь у обласному конкурсі  «Майстри педагогічної справи презентують» з  Досвідом роботи з патріотичного виховання що  сприяє  відродженню  традицій Зміївщини, вихованню патріотичності, національної свідомості за темою: ”Нам належить доспівати пісню слави Зміївщини для всієї України”

Публікація матеріалу Афанасьєвої І.І  в журналі «Дошкільний навчальний заклад» за темою : ”Сталий розвиток у дошкільному навчальному закладі”.

Публікація матеріалу Афанасьєвої І.І  в журналі «Дошкільний навчальний заклад» за темою :“Формування екологічної культури дошкільника”.

 ІІ місце  в Міжнародному конкурсі творчих робіт та навчально-методичних розробок вихователів «Методична скринька вихователя» з методичною розробкою за темою: “Будь обережним, малюк ”  Афанасьєва І.І.

ІІ місце  в Міжнародному конкурсі творчих робіт та навчально-методичних розробок вихователів «Методична скринька вихователя» з методичною розробкою за темою: “Розвиток творчих здібностей засобами музики”  Азаренко Н.О.

ІІ місце  в Міжнародному конкурсі творчих робіт та навчально-методичних розробок вихователів «Методична скринька вихователя» з методичною розробкою за темою: “Зміївщина-рідний дім ”Афанасьєва В. В.

ІІ місце  в Міжнародному конкурсі творчих робіт та навчально-методичних розробок вихователів «Методична скринька вихователя» з методичною розробкою за темою: “Екологічне виховання дошкільників” Решетникова   А. В..

ІІ місце  в Міжнародному конкурсі творчих робіт та навчально-методичних розробок вихователів «Методична скринька вихователя» з методичною розробкою за темою: “Нейрогімнастика, як засіб розвитку мовлення та інтелектуальних здібностей дітей ” Шаповалова О. О..

Подяка за підготовку призерів та переможців в Міжнародному конкурсі творчих робіт та навчально-методичних розробок вихователів «Методична скринька вихователя»

ІІ місце в Міжнародному конкурсі творчих робіт та навчально-методичних розробок вихователів «Виховати дитину» з методичною розробкою за темою «Екологічний брейн-ринг «Будь природі вірним другом» АфанасьєваІ.І.

ІІІ місце в Міжнародному конкурсі творчих робіт та навчально-методичних розробок вихователів «Виховати дитину» з методичною розробкою за темою: «Розвиток мовлення «Дикі тварини» Афанасьєва В.В,

ІІ місце в Міжнародному конкурсі творчих робіт та навчально-методичних розробок вихователів «Виховати дитину» з методичною розробкою за темою : «Ознайомлення з працею дорослих «Професія-фермер»Ступка М.А.

ІІІ місце в Міжнародному конкурсі творчих робіт та навчально-методичних розробок вихователів «Виховати дитину» з методичною розробкою за темою «Ознайомлення з навколишнім середовищем «Нам потрібне чисте повітря»  Немченко І,А.

ІІ місце в Міжнародному конкурсі творчих робіт та навчально-методичних розробок вихователів «Виховати дитину» з методичною розробкою за темою: «Ввічливі слова творять дива»  Бондар А.І.

 

 

Логін: *

Пароль: *