ЗДО №3, Зміївський ЗДО №3, Зміїв
Харківська область, Чугуївський район

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Матеріально-технічне забезпечення закладу освіти

Будівля закладу дошкільної освіти знаходиться не далеко від проїзної частини, огороджена зеленою зоною та металевим парканом, більш ніж на 75% території розташовані клумби, газони,  насаджено дерева. У належному стані знаходяться ігрові майданчики.

Територія закладу та розташовані на ній приміщення відповідають санітарним нормам.

Загальна площа ЗДО складає 1331 м2. Робоча площа – 230 м2. У дошкільному закладі на сьогодні функціонує 4 групи.

Для забезпечення успішного виконання завдань освітнього процесу в дошкільному закладі функціонують:

          музична зала;

спортивна зала;

  Усі приміщення ЗДО відповідають не лише санітарно -гігієнічним нормам, але й сучасним вимогам до їх естетизації.

Розвивальний життєвий простір в ЗДО й умови організації життєдіяльності організовані з урахуванням потреб й інтересів дітей, покликані спонукати їхню емоційно-ціннісну, соціальну, пізнавальну, мовленнєву, креативну активність. Інтер’єр та оформлення ЗДО сприяють емоційному благополуччю дитини.

Протягом року вихователі трансформували оснащення осередків розвитку. Облаштування простору кожної групової кімнати надавало можливість вихованцям діяти як невеличкими підгрупами, так й індивідуально.

 Для того, щоб розділити групову кімнату на окремі зони, використовували різні предмети обстановки: невисокі шафи, полички, куби, ширми, спеціально створені ігрові та сенсорні стінки.

Потребує покращення матеріально-технічна база дошкільного закладу, а саме: оснащення спортивного залу, навчального та ігрового обладнання, мультимедійне обладнання, комп'ютерна техніка.

У закладі дошкільної освіти є харчоблок, який складається з цеху холодної обробки продуктів та приготування страв, два підсобних приміщення для зберігання продуктів, коридору та роздягальні, де зберігається чистий спецодяг для працівників харчоблоку.

Харчоблок, допоміжні приміщення, все обладнання відповідає санітарно-гігієнічним вимогам.

У харчоблоці знаходиться достатньо обладнання: дві електричні плити, електросковорода, електричний привід, 2 електром'ясорубки, три холодильника для зберігання м’ясних, рибних та молочних продуктів, дві морозильні камери ; кухонний посуд.

Матеріально-технічна база закладу дошкільної освіти у задовільному стані.Заклад забезпечено необхідним обладнанням, меблями та м’яким інвентарем, що знаходиться у задовільному робочому стані.

У закладі створено умови для безпечного проведення освітнього процесу та праці співробітників.

 

 

Логін: *

Пароль: *